Dengeli ve sağlıklı beslenme ilkesi doğrultusunda , konusunda uzman ve eğitimli personelleri ile PINARKAYA HAZIR YEMEK SANAYİİ sizlere en iyiyi sunmak için çalışmaktadır. Temel prensibimiz KALİTE LEZZET ve HİJYEN dir. İş yerlerinizin toplu yemek ihtiyacını karşılamanın yanı sıra ; Davetleriniz , Toplantılarınız Özel Günlerinizde seçkin mönülerimiz ve deneyimli personellerimizle yanınızdayız.

Fabrikamız Modern Pişirme Koşulları , İdeal Havalandırma Sistemi , Su Arıtma Sistemi , Soğuk Hava Depoları , Nakil Araçları Hijyeni ile sağlığınızı öncelikli unsur olarak korumaktadır.

ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemine sahip taşeron firmalara, Hijyen Kalite Yönetim ve Satın Alma ekibi tarafından gerçekleştirilen ziyaretlerde, güvenli gıda üretimi hammadde tekstür ve duyusal özellikleri incelenir.

Uygun görülen firmalar deneme sürecine alınarak değerlendirmeye tabi tutulur. Olumlu değerlendirme sonucunda çalışmaya başlanır.

Bünyemize alınan tüm hammaddeler ancak Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi süreçleri takip edilerek kabul edilir ve son ürüne işlenir.ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi garantisi olmayan hiçbir ürün kabul edilmez.