Pınarkaya Turizm Gıda Otomotiv Sanayi ve Ticaret  Limited Şirketi     2005 yılında Eskişehir Mihalıccık ilçesine bağlı Sazak köyü içerisinde bulunan Alarko-OHL ortak girişim firmasının hızlı tren projesinde yemek üretim ve dağıtım hizmetini vererek bu sektördeki yerini almıştır.

Dengeli ve sağlıklı beslenme ilkesi doğrultusunda konusunda uzman, dinamik, eğitimli ve gelişime açık işini seven personeli ile Aralık 2006 da Eskişehirdeki üretim tesislerini faaliyete geçirmiştir. 2007 Mayıs ayında Eskişehir OSB 27.cd. adresinde 7000 m2 arazi alarak merkez fabrika, restoran ve depo inşaatlarına başlamıştır. 2009 ARALIK ayı itibariyle, en son teknolojinin kullanıldığı, modern ve ilklerin gerçekleştirildiği, OSB deki üretim tesisimiz faaliyete geçmiştir.

 

         Pınarkaya Yemek, davetleriniz, toplantılarınız ve özel günlerinizde , seçkin mönülerimiz, tüm ekipmanlarımız, tecrübeli aşçılarımız ve servis elemanlarımızla, sağlıklı ve kaliteli hizmet anlayışı ile sizlere hizmet vermektedir.

Yemeklerimizde kullandığımız et ve et ürünleri ile süt ve süt ürünleri, her türlü bakliyat çeşitleri, makarnalar, baharatlar, salçalar ve özellikle sıvı yağ piyasadaki tanınmış markalardan kullanılmaktadır. Sebze ve meyveler haftada 2 gün halden taze olarak temin edilmektedir.

Tesisimize gelen bütün malzemeler gıda mühendisimizin kontrolünde teslim alınmakta, standartlara uygun olmayan, kullanım tarihi geçmiş ya da taşıma sırasında hasar görmüş hiçbir ürün firmamızca kabul edilmemektedir.

Firmamız TSE, ISO 9001:2008, ISO 22000:2005 , ISO 14000:2004 , OHSAS 18001:2007 , Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı Gıda Üretim İzin Belgesi, Sağlık İşleri Müdürlüğü Gıda Sicil ve Çalışma İzin Belgelerini ve TSE Hizmet Yeterlilik Belgelerini alarak bu sektörde güvenilir bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Bir cevap yazın